O nas

TENDENCJE to nowoczesna pracownia projektowania wnętrz. Powstała z zamiłowania do harmonijnych i nowatorskich przestrzeni oraz pasji do kreowania. Nasze podejście opiera się na połączeniu estetyki z funkcjonalnością, zawsze dążąc do osiągnięcia doskonałego balansu pomiędzy stylem a praktycznością. Nasza wiedza, kreatywność oraz umiejętność czytania potrzeb naszych Klientów pozwalają nam przekształcać puste pomieszczenia w emocjonalnie zaangażowane wnętrza, które opowiadają historie i oddają charakter ich mieszkańców. Niezależnie od skali projektu, z pasją podchodzimy do każdej pracy, dbając o najmniejsze detale i wyznaczając nowe standardy w dziedzinie projektowania wnętrz.

 

MGR INŻ. ARCH. EDYTA KONSTANTYNOWICZ – WŁAŚCICIELKA

Zainteresowanie sztuką i architekturą jest pasją, która towarzyszy mi od najmłodszych lat. Już od najwcześniejszego dzieciństwa rysuję i maluję, a tworzenie pięknych dzieł stało się nieodłącznym elementem mojego życia.

Ukończyłam Liceum Plastyczne w Supraślu na specjalizacji snycerstwo (artystyczna rzeźba w drewnie), gdzie miałam okazję zetknąć się z różnorodnymi dziedzinami artystycznymi, takimi jak rzeźba w drewnie i glinie, tkactwo, fotografia. Ten wszechstronny kontakt z różnymi formami wyrazu artystycznego wzbogacił moje spojrzenie na projektowanie wnętrz i pozwolił mi rozwijać kreatywność na wielu płaszczyznach.

Studia magisterskie na Wydziale Architektury Politechniki Białostockiej na kierunku Architektura były naturalnym krokiem ku rozwijaniu umiejętności projektowych i teoretycznych. Podczas tych studiów zdobyłam wszechstronną wiedzę z zakresu planowania przestrzennego, analizy funkcjonalnej oraz estetyki architektonicznej. To właśnie tutaj miałam okazję zgłębiać tajniki projektowania wnętrz, eksplorując złożone relacje pomiędzy formą, światłem i materiałami.

Po ukończeniu studiów, postanowiłam połączyć moją miłość do sztuki i architektury, dlatego założyłam pracownię projektową TENDENCJE.

Przez lata pracy nad projektami wnętrz miałam przyjemność współpracować z różnorodnymi klientami o unikalnych potrzebach i preferencjach. Dzięki połączeniu mojej edukacji artystycznej i architektonicznej oraz doświadczeniu zdobytemu podczas licznych projektów, jestem gotowa przekształcić Twoje marzenia o idealnym wnętrzu w rzeczywistość.

Jestem laureatką kilku konkursów ogólnopolskich oraz międzynarodowych:

 

International Design Awards (IDA), XI edycja, brąz w kategorii Architektura – inne projekty architektoniczne

Faith & Form magazine, The Interfaith Forum on Religion, Art and Architecture (IFRAA), nagroda główna w kategorii Prace Studenckie

Architektura Betonowa 2017, nagroda główna na Najlepszą pracę dyplomową roku 2017

PRIX SARP FR 2016, pierwsze wyróżnienie honorowe za najciekawszy dyplom inżynierski 2016

Doroczna Nagroda SARP im. Macieja Nowickiego, oddział w Białymstoku, równorzędna nagroda główna za Najlepszy dyplom inżynierski 2016 roku

Dyplom Roku SARP 2017, oddział w Białymstoku, wyróżnienie równorzędne w konkursie ,,Nowa myśl w architekturze” za pracę dyplomową magisterską.

Tendencje Edyta Konstantynowicz - Dyplom 1 Tendencje Edyta Konstantynowicz - Dyplom 2 Tendencje Edyta Konstantynowicz - Dyplom 3 Tendencje Edyta Konstantynowicz - Dyplom 4